کارت گرافیک Radeon RX 580 Dual ایسوس معرفی شد

شرکت ایسوس در زمینه تولید کارت گرافیک یکی از تولیدکنندگان مطرح به شمار رفته که به تازگی از محصول جدید خود به نام Radeon RX 580 رونمایی کرده است. این کارت از فناوری های Auto-Extreme Technology و Super Alloy Power II برای ثبات عملکرد بیشتر بهره می برد. از مشخصات کارت باید به 2304 هسته کودا، رابط حافظه 256 بیتی، فرکانس 1360 مگاهرتزی، حافظه 8 گیگابایتی GDDR5 با فرکانس 8 گیگاهرتزی و برخی دیگر اشاره کرد.

ادامه مطلب

کارت گرافیک Radeon RX 580 ایسوس به اسم رمز DUAL-RX580-O8G شناخته می شود که شامل دو فن 90 میلیمتری جهت عملکرد کولینگ بهتر می شود. در دیگر ویژگی ها می توان یک پورت DVI-D، دو خروجی HDMI 2.0، دو DisplayPort 1.4 و برخی دیگر را نام برد. ایسوس Radeon RX 580 را با قیمت 342 دلار برای خرید دردسترس قرار داده است. انتظار می رود بزودی شاهد معرفی کارت‌های گرافیکی دیگری توسط کمپانی ایسوس باشیم.

پیشتر شرکت تایوانی کارت گرافیک GTX 1080 Ti انویدیا را با مشخصات بالا معرفی کرده است و حال نوبت به کارت جدید Radeon RX 580 AMD رسیده تا با طراحی سفارشی و عملکرد بالاتر معرفی شود. احتمالا بزودی باید شاهد عرضه کارت گرافیک موردبحث در بازارهای دیگری جز چین باشیم.

 

منبع
نویسنده
techfresh.net
مهتاب جهاندار

 

نظر شما

انصراف

نظرات کاربران ۰ نظر